krysztal napisał(a):

|
No to jak ?Na następnym meczu sektorówka w stylu "Błaszczur wypierdalaj?
|
Ja bym dał: "Błaszczu, ogarnij się...".
Jednak sytuacja się nie powtórzy - Gula nie każe naszym przyjść na trening w Wigilie, więc i Błaszczu nie stanie przeciwko niemu.