Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 27.11.2021, 11:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Hybalę można było zwolnić normalnie, po sezonie i utrzymaniu, bez cyrku z cieszynką która była żenująca na wielu poziomach (drużyna przegrywa, a kapitan po golu pajacuje sobie zabierając czas). To pokazało ile znaczy trener w Wiśle.
I z tym wszyscy powinni się zgodzić.
Nie chodzi o sam fakt zwolnienia, ale beznadziejny sposób, w jaki to zrobiono.
Żenada.

Gdyby wtedy Błaszczu stanął za trenerem podejrzewam, że wyniki końcówki sezonu mogłyby być diametralnie inne.
Ale co tam miejsce w lidze (przypominam - im wyższe, tym większa kasa) - ego właściciela się liczy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując