Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1476
Stary 27.11.2021, 10:41
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Taką retorykę to można by było prowadzić gdyby Hyballa po pracy w Wiśle zagrzał miejsce na ławce gdzieś w jakimś choćby przeciętnym klubie na dłużej niż pół roku.Trzeba wziąć pod uwagę możliwość że facet jest jebnięty i się mu pogarsza
Hybalę można było zwolnić normalnie, po sezonie i utrzymaniu, bez cyrku z cieszynką która była żenująca na wielu poziomach (drużyna przegrywa, a kapitan po golu pajacuje sobie zabierając czas). To pokazało ile znaczy trener w Wiśle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując