doktor granat napisał(a):

Super tylko trzeba będzie wyrzucić kolejne pieniądze w błoto bo to przecież nie polega na tym, że się kopaczowi dziękuje i nic nie płaci mimo ważnego kontraktu.
Za chwilę trzeba będzie wygonić Gulę i płacić kolejnemu trenerowi.
|
Mehremić, Buchalik i Sadlok mają kontrakty bodajże do lata, zatem już w zimie mogą odejść za darmo. Pozostałą dwójkę można spróbować sprzedać.