Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23145
Stary 27.11.2021, 09:11
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Super tylko trzeba będzie wyrzucić kolejne pieniądze w błoto bo to przecież nie polega na tym, że się kopaczowi dziękuje i nic nie płaci mimo ważnego kontraktu.
Za chwilę trzeba będzie wygonić Gulę i płacić kolejnemu trenerowi.
Mehremić, Buchalik i Sadlok mają kontrakty bodajże do lata, zatem już w zimie mogą odejść za darmo. Pozostałą dwójkę można spróbować sprzedać.
Odpowiedz cytując