Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23144
Stary 27.11.2021, 07:12
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
WP spekuluje, że Wisła chce zakończyć kontrakty:
- Mehremicia
- Savicia
- Kuveljicia
- Sadloka!
- Buchalika

a Yeboah sam chce coś zmienić.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...e45&src02=isgf
Super tylko trzeba będzie wyrzucić kolejne pieniądze w błoto bo to przecież nie polega na tym, że się kopaczowi dziękuje i nic nie płaci mimo ważnego kontraktu.
Za chwilę trzeba będzie wygonić Gulę i płacić kolejnemu trenerowi.
Odpowiedz cytując