Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
23144
27.11.2021, 07:12
pepe72
napisał(a):
WP spekuluje, że Wisła chce zakończyć kontrakty:
- Mehremicia
- Savicia
- Kuveljicia
- Sadloka!
- Buchalika
a Yeboah sam chce coś zmienić.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...e45&src02=isgf
Super tylko trzeba będzie wyrzucić kolejne pieniądze w błoto bo to przecież nie polega na tym, że się kopaczowi dziękuje i nic nie płaci mimo ważnego kontraktu.
Za chwilę trzeba będzie wygonić Gulę i płacić kolejnemu trenerowi.
doktor granat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do doktor granat
Znajdź inne posty napisane przez doktor granat