Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 26.11.2021, 23:56
Byłem , widziałem , Gruszkowski kolejny mecz słaby , ani wrzutki ,ani krycia nic , Klient cienki , Yeboa ma już wywalone , Skvarka dziś nienajgorzej nie rozumiem jego zmiany , Kuvelic dwie setki zmarnował . Po meczu Sadlok zakpił z kibiców podszedł na chwilę pod C a potem zaczął udawać się w stronę szatni jaki pierwszy gdzie reszta drużyny udała się w stronę E , dopiero później się zorientował że inni nie poszli za nim , taki kapitan to skarb .
Odpowiedz cytując