|
Byłem , widziałem , Gruszkowski kolejny mecz słaby , ani wrzutki ,ani krycia nic , Klient cienki , Yeboa ma już wywalone , Skvarka dziś nienajgorzej nie rozumiem jego zmiany , Kuvelic dwie setki zmarnował . Po meczu Sadlok zakpił z kibiców podszedł na chwilę pod C a potem zaczął udawać się w stronę szatni jaki pierwszy gdzie reszta drużyny udała się w stronę E , dopiero później się zorientował że inni nie poszli za nim , taki kapitan to skarb .
|