Szneka napisał(a):

|
a teraz gdzie jest Kuba? może zabrałby głos, może wstrząsnąłby szatnią? pobudził paru asów aby jeszcze uratować coś w 3 meczach , które zostały do końca roku
|
Musi się wykurować żeby zdążyć cieszynkę zrobić na zwolnienie Guli. Nowa świecka tradycja.