Szneka napisał(a):

|
ooo to to to. Abramowicz okazuje się, że umie grać to samo JCS w Pogoni a my kopiemy się po czołach Klimentem Skvarką Kuveljciciem czy Hugim.
|
Może wytłumaczenie jest dość proste.Przychodzą chłopy do eklapy pokopią się po głowach przez sezon w Wiśle.Nauczą co w eklapie działa, a co nie.Co można, a czego nie wolno.Pójdą gdzie indziej i zaczynają grać korzystając z frycowego sezonu zapłaconego w Wiśle kosztem wyników klubu, a korzyści zbiera kto inny.