Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12112
Stary 26.11.2021, 23:21
Szneka napisał(a):Wyświetl post
ooo to to to. Abramowicz okazuje się, że umie grać to samo JCS w Pogoni a my kopiemy się po czołach Klimentem Skvarką Kuveljciciem czy Hugim.
Może wytłumaczenie jest dość proste.Przychodzą chłopy do eklapy pokopią się po głowach przez sezon w Wiśle.Nauczą co w eklapie działa, a co nie.Co można, a czego nie wolno.Pójdą gdzie indziej i zaczynają grać korzystając z frycowego sezonu zapłaconego w Wiśle kosztem wyników klubu, a korzyści zbiera kto inny.
Odpowiedz cytując