Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1465
Stary 26.11.2021, 23:18
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Był taki to go zwyzywali od oszołomów i pisali paszkwile w mediach i na złość przegrywali mecze. Prym wiódł w takim zachowaniu jak się okazało grający właściciel.
a teraz gdzie jest Kuba? może zabrałby głos, może wstrząsnąłby szatnią? pobudził paru asów aby jeszcze uratować coś w 3 meczach , które zostały do końca roku
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując