Drozd napisał(a):

|
Był taki to go zwyzywali od oszołomów i pisali paszkwile w mediach i na złość przegrywali mecze. Prym wiódł w takim zachowaniu jak się okazało grający właściciel.
|
a teraz gdzie jest Kuba? może zabrałby głos, może wstrząsnąłby szatnią? pobudził paru asów aby jeszcze uratować coś w 3 meczach , które zostały do końca roku