|
Gula wypierdalaj. Miałeś wypierdalać po derbach ale miałeś szczęście - ale się skończyło. WYPIERDALAJ i bierz pod pachę ....ę klimenta. Nie wierzę że jakiś napadzior juniorek zagrałby gorzej niż ta słowacka zdzira.... dobrej nocy
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|