|
niech mi ktoś wyjaśni- czemu inne kluby potrafią ścignąć ludzi strzelających gole-Płock Warchoł i Sekulski Radomiak- Angielski Łęczna- Śpiączka a my kolejny sezon szukamy kwadratowych jaj i gramy bez napastnika. Ile jeszcze FBF i Kliment będą męczyć nas swoją grą?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|