Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1078
Stary 26.11.2021, 19:53
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
wg mnie taniej wziąć telefonie + osobno abonament (np. heyah 19.99 masz 20 giga i wszystko bez limitu)
biorąc telefon w abonamencie przepłacisz go o parę stów.

ps. TO TEMAT O TELEWIZJI

Tak się docelowo skończyło - dorwałem gościa z orange - głupia firma nie płaci ani grosza premii za przedłużenie z kimś umowy dopóki nie dowalą kilka bonusów oczywiście płatnych dodatkowo.


ps. Nie ma tematu o komórkach albo umarł dużo wcześniej niż ten
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując