ArturBarlinek napisał(a):

wg mnie taniej wziąć telefonie + osobno abonament (np. heyah 19.99 masz 20 giga i wszystko bez limitu)
biorąc telefon w abonamencie przepłacisz go o parę stów.
ps. TO TEMAT O TELEWIZJI
|
Tak się docelowo skończyło - dorwałem gościa z orange - głupia firma nie płaci ani grosza premii za przedłużenie z kimś umowy dopóki nie dowalą kilka bonusów oczywiście płatnych dodatkowo.
ps. Nie ma tematu o komórkach albo umarł dużo wcześniej niż ten
