|
W klubie to już pół roku temu chętnie pozbyto by się Sadloka, ale kontrakt to kontrakt. Przedłużony na chorych warunkach.
Teraz będzie tak samo. Nie sądzę że ani on ani Buchalik odejdą już teraz.
Bardziej mnie osobiście boli ta ilość przepłaconych, nietrafionych transferów (mowa o obcokrajowcach). Przecież tu powinno się podstawić kontener i wywieźć niektórych w trybie natychmiastowym.
|