Na normalnych warunkach lepiej się opłaca osobno ABO, osobno urządzenie, ale jak zaczniesz coś ,,kombiniować" bardziej (odsyłam do wyżej podanych linków) to możesz lepiej coś ugrać.
Wiem, że temat o TV ale teraz to forum tak ,,wywiało", że trzeba się cieszyć z każdego postu.
To może żeby nie było off-topic'u. Ostatnio UPC włączyła klientom 2 mecze na weekend z platformy Viaplay. No napiszę Wam, że jakość mnie pozytywnie zaskoczyła. Oglądałem na 50 calowym TV, prędkość internetu 1 Gb/s. Nie widziałem różnicy między normalnym oglądaniem, a stream'em. Nie wiem skąd te narzekania, no chyba, że ja dużo nie wymagam.
