Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23133
Stary 25.11.2021, 22:46
WP spekuluje, że Wisła chce zakończyć kontrakty:
- Mehremicia
- Savicia
- Kuveljicia
- Sadloka!
- Buchalika

a Yeboah sam chce coś zmienić.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...e45&src02=isgf
Cytat:
Z nieoficjalnych informacji wynika, że rozmowy w sprawie pożegnania z wymienionymi piłkarzami albo już ruszyły, albo niedługo się zaczną. Wiele wskazuje więc na to, że wiosenna kadra Wisły w dość znacznym stopniu będzie się różnić od tej z jesieni.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 25.11.2021 o godz. 22:48.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując