WP spekuluje, że Wisła chce zakończyć kontrakty:
- Mehremicia
- Savicia
- Kuveljicia
- Sadloka!
- Buchalika
a Yeboah sam chce coś zmienić.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...e45&src02=isgf
Cytat:
|
Z nieoficjalnych informacji wynika, że rozmowy w sprawie pożegnania z wymienionymi piłkarzami albo już ruszyły, albo niedługo się zaczną. Wiele wskazuje więc na to, że wiosenna kadra Wisły w dość znacznym stopniu będzie się różnić od tej z jesieni.
|