Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1454
Stary 24.11.2021, 12:25
Drozd napisał(a):Wyświetl post
...

To fajnie że za 2-3 lata będziemy gotowi na walkę, do tego czasu drużyna leży do góry fajami, tymczasem taki Radomiak nie ma zamiaru czekać dwa lata i już w piątek przyjedzie spuścić nam wp....ol. A my obskakując od zbudowanych w pierwszej lidze będziemy się systematycznie wzmacniać.

Jeżeli nie pojmujesz absurdu takich planów to szczerze wspólczuję...
Warta spuszczała wpier.ol w zeszłym roku, w tym roku jest głównym kandydatem do spadku.
Nie ma drogi na skróty.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując