Drozd napisał(a):

...
To fajnie że za 2-3 lata będziemy gotowi na walkę, do tego czasu drużyna leży do góry fajami, tymczasem taki Radomiak nie ma zamiaru czekać dwa lata i już w piątek przyjedzie spuścić nam wp....ol. A my obskakując od zbudowanych w pierwszej lidze będziemy się systematycznie wzmacniać.
Jeżeli nie pojmujesz absurdu takich planów to szczerze wspólczuję...
|
Warta spuszczała wpier.ol w zeszłym roku, w tym roku jest głównym kandydatem do spadku.
Nie ma drogi na skróty.