|
Dokładnie, u nas cały czas tylko "jeszcze niedawno mogliśmy nie istnieć, 4 liga itd itd, trzeba się cieszyć z tego co mamy... ", tymczasem Stal, Radomiak i jeszcze kilka pilkarskichch "potęg" typu Wisła Płock są w czubie tabeli. Owszem za Stolarczyka czy Skowronka były momenty ze faktycznie nie było kim grać, nie było ławki, graliśmy momentami juniorami którzy nie byli przygotowani do gry w ekstraklasie. To o.co.chodzi teraz? Praktycznie na każdą pozycje mamy 2 zawodników, owszem większość z nich jest bezz formy albo im się nie chce ale 13 miejsce to na pewno nie jest szczyt możliwości tej drużyny, a jesteśmy tu gdzie jesteśmy przez totalny minimalizm piłkarzy, trenera i zarządu, oraz części kibiców którzy uważają ze jeszcze 2-3 lata potrzeba. Tylko że Z 2-3 lata może nas nie być w ekstraklasie, w poprzednim sezonie na szczęście spadała tylko. 1 drużyna, w tym już tak. Łatwo nie będzie bo poza Łęczną murowanych kandydatów do. Spadku póki co nie widać, a i oni mogą wkoncu odpalić.
|