Karherop napisał(a):

|
Wytłumacz proszę czym się różni Wisła od innych klubów ekstraklasy, że akurat u nas nikt nie zapieprza? W innych miejscach nie płacą? A może płacą lepiej?
|
Może dlatego że w zeszłym sezonie ważniejszy niż wynik był pretekst do zwolnienia trenera? Może dlatego że zarząd publicznie oznajmił że wyniki będą istotne za trzy lata? Może dlatego że po przegranym bez walki meczu trener zamiast zjebać publicznie leserów to "winę bierze na siebie"? Może dlatego że największym leserem jest kapitan i reszta bierze przykład?
Powodów zawsze jest wiele, ważne że większość meczów rozgrywanych jest na totalnej wyjebce i to jest główną przyczyną kompromitujących wyników, a nie umiejętności aktualnych kopaczy. Bo takie podanie jak ostatnio, karygodne na poziomie młodzików, nie wynikało z braku umiejętności tylko z braku odpowiedzialności, on potrzebował powtórki żeby widzieć czy dał dupy, no debil, debil kapitanem... To jak może drużyna mieć wyniki...