wolfy napisał(a):

|
Ja bym zamienił Gulę na Ojrzyńskiego od ręki. Nie z powodu "zapierdalania", tylko żeby ustawił drużynę w obronie. W ataku szału nigdy nie będzie z takim szrotem, nie wiem który debil wymyślił tą "krakowską piłkę", ale z SFG kilka bramek może by wpadło.
|
Co Wy wszyscy macie z tym Ojrzyńskim? Jest to dla mnie po prostu niepojęte. Jest to trenerski analfabeta, wypier***y z hukiem z każdej drużyny, której się w Ekstraklasie tknął.
Cytat:
4 kwietnia 2019 ponownie został trenerem Wisły Płock, z której odszedł 27 lipca tego samego roku. 11 listopada 2020 został trenerem Stali Mielec. Zwolniono go z tego stanowiska 12 kwietnia 2021.
Typowy uczestnik karuzeli PMŚ: przyjdzie, chwile potrenuje, wyniki kiepskie więc wylot. Naprawdę nie wiem czemu nagle u nas miałby zrobić coś z niczego - coś, czego nie potrafi, co udowodnił WIELOKROTNIE trenując zespoły Ekstraklasy.
Stanowcze NIE dla wszystkich skompromitowanych, zweryfikowanych negatywnie trenerów z rodzimego podwórka - nie gwarantują oni NICZEGO dobrego.