robert777 napisał(a):

|
No to dyskusja wraca do punktu wyjścia czyli do braku zapieprzania. Skoro tak to zatrudnić Ojrzyńskiego i idziemy na mistrza
|
Ja bym zamienił Gulę na Ojrzyńskiego od ręki. Nie z powodu "zapierdalania", tylko żeby ustawił drużynę w obronie. W ataku szału nigdy nie będzie z takim szrotem, nie wiem który debil wymyślił tą "krakowską piłkę", ale z SFG kilka bramek może by wpadło.