Drozd napisał(a):

|
Zasadniczy problem jest taki że kopaczom nie chce się chcieć, bo co będą z tego mieć że się przyłożą, powalczą, skoncentrują... No nic. Kasa ta sama, a zawsze ich bumelanctwo jakiś naiwniak czymś wytłumaczy. Powinni Ci odpalać za klakę
|
Wytłumacz proszę czym się różni Wisła od innych klubów ekstraklasy, że akurat u nas nikt nie zapieprza? W innych miejscach nie płacą? A może płacą lepiej?