Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 22.11.2021, 23:35
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, że aktualnie mamy słabszą drużynę niż miał Hyballa? Czyli zarząd daje dupy z każdym okienkiem bardziej?

Uważaj co wynika z tych Twoich naiwnych tłumaczeń .


Zasadniczy problem jest taki że kopaczom nie chce się chcieć, bo co będą z tego mieć że się przyłożą, powalczą, skoncentrują... No nic. Kasa ta sama, a zawsze ich bumelanctwo jakiś naiwniak czymś wytłumaczy. Powinni Ci odpalać za klakę

Wbrew pozorom więcej nas łączy niż dzieli . Przynajmniej zgadzamy się w jednym, ze głównym problemem jest kadra, niezależnie od przyczyny. I niezależnie od przyczyny, stawia to w nienajlepszym świetle naszych sterników. Mamy do wyboru trzyletnią impotencje transferową, albo trzyletnie tolerowanie minimalizmu i tumiwisizmu. Sam nie wiem co gorsze.
Odpowiedz cytując