Drozd napisał(a):

Sugerujesz, że aktualnie mamy słabszą drużynę niż miał Hyballa? Czyli zarząd daje dupy z każdym okienkiem bardziej?
Uważaj co wynika z tych Twoich naiwnych tłumaczeń .
Zasadniczy problem jest taki że kopaczom nie chce się chcieć, bo co będą z tego mieć że się przyłożą, powalczą, skoncentrują... No nic. Kasa ta sama, a zawsze ich bumelanctwo jakiś naiwniak czymś wytłumaczy. Powinni Ci odpalać za klakę
|
Wbrew pozorom więcej nas łączy niż dzieli

. Przynajmniej zgadzamy się w jednym, ze głównym problemem jest kadra, niezależnie od przyczyny. I niezależnie od przyczyny, stawia to w nienajlepszym świetle naszych sterników. Mamy do wyboru trzyletnią impotencje transferową, albo trzyletnie tolerowanie minimalizmu i tumiwisizmu. Sam nie wiem co gorsze.