Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23132
Stary 22.11.2021, 23:27
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Jak już mamy ściągać wagony szrotu to nie mogą one jechać z Hiszpanii? Kierunek bałkański to niewypał, jak widać czesko-słowacki jeszcze większy dramat, a obstawiam w ciemno, że jakieś chłopaki z rezerw 6 lig hiszpańskich chętnie spróbowaliby się w meczach przy dużej widowni, w klubie z tradycjami i jakaś połowa z nich by z marszu wzmocniła zespół. Tak, polska piłka klubowa jest aż tak słaba.

Ja nie oczekuję sprowadzenia Carlitosa, Imaza czy Lloncha. Ale taki Velez czy Ivan Gonzales czy nawet ten gorszy Basha to wydają się być piłkarze z innej półki na obecny moment...

Też trzeba powiedzieć, że nie ma co liczyć na piłkarzy, którzy kiedyś tam byli nieźli, że się u nas odbudują - czy ktoś kojarzy piłkarza, który faktycznie zaliczył taki progres (może Wolski i Stilic)? Nie ma sensu za takich przepłacać, już lepiej tych miernych ale stabilnych z perspektywą na jakiś wzrost formy.
Też jestem tego zdania. Najlepszy sezon od odejścia BC zaliczyliśmy dzięki Kiko Galactico i zaciągowi z Segunda B. No, ale skoro Gula zostaje to wątpię, że będziemy szukać zawodników z tego kierunku. Spodziewałbym się dalej Czesko/Słowackiego zaciągu w postaci piłkarzy bardziej "technicznych" a nie rzemieślników (na takich Słowaków monopol ma Termalica i Sandecja ). A, że na tych dobrych nas nie stać, to przyjdą sami średni/słabi/z dobrą przeszłością ale ch..ja grający od kilku lat. Wszsycy teoretycznie z potencjałem albo w miarę mocni na papierze, a na boisku wozić nas będzie 80% ekstraklasy
Odpowiedz cytując