Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23130
Stary 22.11.2021, 19:12
Jak już mamy ściągać wagony szrotu to nie mogą one jechać z Hiszpanii? Kierunek bałkański to niewypał, jak widać czesko-słowacki jeszcze większy dramat, a obstawiam w ciemno, że jakieś chłopaki z rezerw 6 lig hiszpańskich chętnie spróbowaliby się w meczach przy dużej widowni, w klubie z tradycjami i jakaś połowa z nich by z marszu wzmocniła zespół. Tak, polska piłka klubowa jest aż tak słaba.

Ja nie oczekuję sprowadzenia Carlitosa, Imaza czy Lloncha. Ale taki Velez czy Ivan Gonzales czy nawet ten gorszy Basha to wydają się być piłkarze z innej półki na obecny moment...

Też trzeba powiedzieć, że nie ma co liczyć na piłkarzy, którzy kiedyś tam byli nieźli, że się u nas odbudują - czy ktoś kojarzy piłkarza, który faktycznie zaliczył taki progres (może Wolski i Stilic)? Nie ma sensu za takich przepłacać, już lepiej tych miernych ale stabilnych z perspektywą na jakiś wzrost formy.
Ostatnio edytowane przez guardian_angel : 22.11.2021 o godz. 19:22.
Odpowiedz cytując