Stelio napisał(a):

Czyli wychodzi na to, że praktycznie cały letni zaciąg oprócz Mahdiouego i Młyńskiego do wywalenia w zimie XD Ale wiecie, że nawet jakby do tego doszło, to zmiennicy którzy zostaną ściągnięci będą prezentować dokładnie ten sam poziom?
|
no cały nie bo jeszcze Biegański i Kieszek zostają

W ataku nie gramy kompletnie nic. Sobol czy Zdybowicz albo ława albo ogony. FBF i Kliment żadnej jakości nie dają, może za dwa ich kontrakty jeden ale poważny gracz typu Turgerman?