Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23124
Stary 22.11.2021, 14:53
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Czyli wychodzi na to, że praktycznie cały letni zaciąg oprócz Mahdiouego i Młyńskiego do wywalenia w zimie XD Ale wiecie, że nawet jakby do tego doszło, to zmiennicy którzy zostaną ściągnięci będą prezentować dokładnie ten sam poziom?
no cały nie bo jeszcze Biegański i Kieszek zostają
W ataku nie gramy kompletnie nic. Sobol czy Zdybowicz albo ława albo ogony. FBF i Kliment żadnej jakości nie dają, może za dwa ich kontrakty jeden ale poważny gracz typu Turgerman?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując