Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23121
Stary 22.11.2021, 14:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Końcowka rundy, można podywagowac

Kto do wywalenia/wypozyczenia w zimie?

- Szot, Kuveljic, Sobol- wartość dla zespołu znikoma, wypożyczenie całej trójki (z racji długich kontraktów)

-Savic, Mehremic, Buchalik - rozwiązanie umów?

- Yaw, FBF sprzedaż?
Byłoby idealnie, gdyby udało się zrealizować wszystkie powyższe założenia. Poza tym:

Pytanie co z Hugim? Chyba nie ma sensu, żeby został, w sytuacji, gdy przegrywa rywalizacje z 2 młodzieżowcami.

I Żukow? Wydaje mi się potrzebujemy kogoś nowego na tę pozycję. Kogoś kto będzie choć odrobinę lepszy w konstruowaniu akcji. Przynajmniej w sytuacji, gdy Gula zostanie.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 22.11.2021 o godz. 14:29.
Odpowiedz cytując