Karherop napisał(a):

Końcowka rundy, można podywagowac
Kto do wywalenia/wypozyczenia w zimie?
- Szot, Kuveljic, Sobol- wartość dla zespołu znikoma, wypożyczenie całej trójki (z racji długich kontraktów)
-Savic, Mehremic, Buchalik - rozwiązanie umów?
- Yaw, FBF sprzedaż?
|
Byłoby idealnie, gdyby udało się zrealizować wszystkie powyższe założenia. Poza tym:
Pytanie co z Hugim? Chyba nie ma sensu, żeby został, w sytuacji, gdy przegrywa rywalizacje z 2 młodzieżowcami.
I Żukow? Wydaje mi się potrzebujemy kogoś nowego na tę pozycję. Kogoś kto będzie choć odrobinę lepszy w konstruowaniu akcji. Przynajmniej w sytuacji, gdy Gula zostanie.