Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1435
Stary 22.11.2021, 13:09
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Brlek poszedł do ligi Włoskiej. Nie wiem ile płacą teraz kluby z Turcji. Mają tam kryzys. A inne ligi niż wschodnie chyba nie wchodzą w grę, bo mają w nich takich zawodników na pęczki. No i Yeboah ma co najmniej 2 felery, Pozoruje grę w defensywie i ma słabe bateryjki.
Gra w defensywnie i ogólnie gra zespołowa, z wytrzymałością nie jest tak źle u niego.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując