Kurz napisał(a):

|
Brlek poszedł do ligi Włoskiej. Nie wiem ile płacą teraz kluby z Turcji. Mają tam kryzys. A inne ligi niż wschodnie chyba nie wchodzą w grę, bo mają w nich takich zawodników na pęczki. No i Yeboah ma co najmniej 2 felery, Pozoruje grę w defensywie i ma słabe bateryjki.
|
Gra w defensywnie i ogólnie gra zespołowa, z wytrzymałością nie jest tak źle u niego.