Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1433
Stary 22.11.2021, 12:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
2 mln euro za Brleka to również był majstersztyk, patrząc jak później Petar poszedł w dół

Te 1.5 mln nie jest wcale wygórowane, ale wszystko zależy od sprawności menago.
Brlek poszedł do ligi Włoskiej. Nie wiem ile płacą teraz kluby z Turcji. Mają tam kryzys. A inne ligi niż wschodnie chyba nie wchodzą w grę, bo mają w nich takich zawodników na pęczki. No i Yeboah ma co najmniej 2 felery, Pozoruje grę w defensywie i ma słabe bateryjki.
Odpowiedz cytując