Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1426
Stary 22.11.2021, 08:17
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Bo dochodzi kolejny czynnik. Od lat budujemy drużyny, które starają się grać coś co przerasta nas o kilka numerów. Nie raz pisałem na tym forum, że zbudowanie Pogoni 2 byłoby łatwiejsze, tańsze i bardziej efektywne (oczywiście musielibyśmy sprowadzać tutaj zupełnie innych piłkarzy). Tylko że najwyraźniej nikt w klubie tego nie chce. Od lat, bo przecież jesteśmy Wisłą. Po eksperymencie z Hyballą tro zdecydowało, iż chce wracać do "Krakowskiej piłki". No i ją ma. Całe szczęście, że jesteśmy trochę silniejsi od ŁKSu...
Nie od lat tylko od pół roku. Wersja Hyballi (pomijając to jakim był trenerem) była skrojona pod nasze realne możliwości, natomiast późny Stolarczyk czy kadencja Skowronka to raczej wegetacja niż budowa czegokolwiek (ze względu na inne priorytety).
Odpowiedz cytując