Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1425
Stary 22.11.2021, 00:57
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Wiem ile nas dzieli od 9 miejsca, na puchary też cały czas mamy szanse. Tylko dziwnym trafem jak przychodzi co do czego to raczej zamykamy peleton rywalizujący o środek tabeli.
Bo dochodzi kolejny czynnik. Od lat budujemy drużyny, które starają się grać coś co przerasta nas o kilka numerów. Nie raz pisałem na tym forum, że zbudowanie Pogoni 2 byłoby łatwiejsze, tańsze i bardziej efektywne (oczywiście musielibyśmy sprowadzać tutaj zupełnie innych piłkarzy). Tylko że najwyraźniej nikt w klubie tego nie chce. Od lat, bo przecież jesteśmy Wisłą. Po eksperymencie z Hyballą tro zdecydowało, iż chce wracać do "Krakowskiej piłki". No i ją ma. Całe szczęście, że jesteśmy trochę silniejsi od ŁKSu...
Odpowiedz cytując