Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1423
Stary 21.11.2021, 22:35
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Optymalna forma to ta która zaprezentowali na początku, za choćby PH czy Początki Guli. To jest, była optymalna forma, teraz grają na wyjebce. Ważne, że kasa się zgadza.
We wczorajszym meczu wybiegło 6 piłkarzy, którzy nie grali w spotkaniu z Piastem pod wodzą Hyballi (potem zrobiło się 7). Trudno zatem uznać, że oceniamy tę samą drużynę. Osobną sprawą jest to, ze na forum chciano go już zwalniać po 4-5 wiosennej kolejce, zanim jeszcze wydarzyły się mityczne "sceny" w szatni Wisły.
Odpowiedz cytując