PAWEŁ napisał(a):

|
Optymalna forma to ta która zaprezentowali na początku, za choćby PH czy Początki Guli. To jest, była optymalna forma, teraz grają na wyjebce. Ważne, że kasa się zgadza.
|
We wczorajszym meczu wybiegło 6 piłkarzy, którzy nie grali w spotkaniu z Piastem pod wodzą Hyballi (potem zrobiło się 7). Trudno zatem uznać, że oceniamy tę samą drużynę. Osobną sprawą jest to, ze na forum chciano go już zwalniać po 4-5 wiosennej kolejce, zanim jeszcze wydarzyły się mityczne "sceny" w szatni Wisły.