Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1420
Stary 21.11.2021, 20:51
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Większość opinii przedstawianych na forum zakłada, że Wisła może lepiej. Stąd zarzuty o jakość gry, walkę o utrzymanie itd. W tych teoriach zawsze brakuje dobrego trenera, albo chęci piłkarzy, albo nie wiem czego jeszcze. Rozumiem, ze nadzieja umiera ostatnia i to takie trzymanie się brzytwy, dające nadzieję, ze jak poprawi się ten brakujący element, nasz klub w końcu zacznie grać na miarę swoich "prawdziwych" możliwości. Niestety, to nie bajka, w której przystojny książę budzi pocałunkiem księżniczkę... Tym razem nie będzie lepiej (przynajmniej do przerwy zimowej). A to co teraz obserwujemy to nie "dołek, "kryzys", "brak chęci" tylko optimum możliwości drużyny, będącej zbieraniną zawodników, których mogliśmy ściągnąć tu przy naszych ograniczonych możliwościach finansowych i nienadzwyczajnych młodzieżowców. Wisła z wyobrażeń większości kibiców... cóż... nie istnieje. I im szybciej zdadzą sobie z tego sprawę, będzie lepiej dla ich skołatanych nerwów.
Optymalna forma to ta która zaprezentowali na początku, za choćby PH czy Początki Guli. To jest, była optymalna forma, teraz grają na wyjebce. Ważne, że kasa się zgadza.
Odpowiedz cytując