Szneka napisał(a):

|
Niestety myśl trenera o cudnej grze nie współgra z wykonawcami. Mnie osobiście najbardziej wqrwia kolejny sezon grany bez napastnika. Ostatnim napastnikiem przez duże N był Turgeman. W zeszłym roku coś rzeźbił FBF a w tym? FBF Kliment Sobol i Zdybowicz mają w sumie goli 4 czyli tyle ile Yeboah i o jednego więcej niż obrońca Frydrych. Więcej od całego naszego ataku uzbierały takie asy jak: Mateusz Mak, Sekulski, Śpiączka, Warchoł po 6 Angielski, Tomasiewicz, Wlazło po 5. Podejrzewam, że żaden z nas żadnego z nich nie widziałby w naszym klubie .a oni grają i strzelają. Jak i kim mamy te gole zdobywać jak w ataku nie mamy kim straszyć? Dlaczego więc grając derby bez napastnika wygraliśmy a dziś schodzi najlepszy nasz zawodnik zamiast drewna Klimenta? Dlaczego bezproduktywny Skvarka gra do 80 minuty? Trener Gula do spółki z Sadlokiem przegrali dzisiejszy mecz.
|
Nasz super zawodnik Yeboah jest bezproduktywny, kiedy trzeba się bronić i cierpieć bez piłki. Zszedł bo jej zerem w defensywie. Słaby Skvarka grał dlatego, że nie mamy lepszych.