Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 20.11.2021, 20:03
Raffaello89 napisał(a):Wyświetl post
100 % poparcia dla trenera Guli. Gdyby nie ściągnął Ybeoaha i dostawalibyśmy 3 do przerwy, dupczylibyście że ułomny trener nie czyta gry i zostawia zawodnika, który nie umie bronić. Winą trenera jest również, że 32letni piłkarz nie umie podać piłki na parę metrów i ten sam piłkarz gubi krycie w polu karnym . Gramy na razie na miarę Naszych marnych możliwości kadrowych.
A kto tego "piłkarza" wystawił?!
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując