100 % poparcia dla trenera Guli. Gdyby nie ściągnął Ybeoaha i dostawalibyśmy 3 do przerwy, dupczylibyście że ułomny trener nie czyta gry i zostawia zawodnika, który nie umie bronić. Winą trenera jest również, że 32letni piłkarz nie umie podać piłki na parę metrów i ten sam piłkarz gubi krycie w polu karnym

. Gramy na razie na miarę Naszych marnych możliwości kadrowych.