gizmowisla napisał(a):

to kwestia zarobkow- jesli ten glupi murzyn zgodzilby sie grac za czapke sliwek - to mysle ze niestety bylby i tak lepszy na skrzydle od przerekalmowanego Mlynskiego - zreszyta oboje nie maja pojecia o grze obronnej ani taktyce ....wiec ....Glupi Donald za mala pensje ? idealny do nas ...nawet jako Jocker
|
Ja rozumiem, że to jest forum kibicowskie, ale skoro jest to forum i wchodzą tu starsi ludzie, nie dzieciaki, to może wypadłoby pomyśleć dwa razy zanim się coś takiego napisze? Co to za brednie, co to za język?