Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23119
Stary 20.11.2021, 12:43
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
to kwestia zarobkow- jesli ten glupi murzyn zgodzilby sie grac za czapke sliwek - to mysle ze niestety bylby i tak lepszy na skrzydle od przerekalmowanego Mlynskiego - zreszyta oboje nie maja pojecia o grze obronnej ani taktyce ....wiec ....Glupi Donald za mala pensje ? idealny do nas ...nawet jako Jocker
Ja rozumiem, że to jest forum kibicowskie, ale skoro jest to forum i wchodzą tu starsi ludzie, nie dzieciaki, to może wypadłoby pomyśleć dwa razy zanim się coś takiego napisze? Co to za brednie, co to za język?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując