Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23118
Stary 20.11.2021, 12:40
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
to kwestia zarobkow- jesli ten glupi murzyn zgodzilby sie grac za czapke sliwek - to mysle ze niestety bylby i tak lepszy na skrzydle od przerekalmowanego Mlynskiego - zreszyta oboje nie maja pojecia o grze obronnej ani taktyce ....wiec ....Glupi Donald za mala pensje ? idealny do nas ...nawet jako Jocker
Ale że Młyński to baba? Skoro piszesz oboje to nie jest dla Młyńskiego zbyt miłe bo akurat Donald swojego wielkiego pokazał na insta więc nie ma wątpliwości
Ostatnio edytowane przez rafkur : 20.11.2021 o godz. 14:07.
Odpowiedz cytując