Karherop napisał(a): 
Ciężko aby kibice nie będący w otoczeniu klubu wiedzieli co się świeci.
Sarapata ze spółka oszukali tyle osób, że Bogu ducha kibice są tu akurat najmniej winni swojej naiwności.
Wspominanie w co kto wierzył 3 lata temu jest słabym rozgrzebywanien zasypanego tematu.
|
Dziękuję!
10 znaków.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|