Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27453
Stary 19.11.2021, 10:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No, tak, rozumiem. Język inkluzywny wchodzi do środowisk kibicowskich.
Teraz będzie w komentarzach na Canal+
"w środku pola Aschraf przy piłce, podało do Yeboah, a ono przedziera się prawą stroną. Obrońce rywala blokują jenu strzał...."
Środowiska kibicowskie już mają zwroty inkluzywne: PDW, jesteśmy z tobą itd. Czym innym, jak nie zapowiedzią wsparcia w resocjalizacji i rehabilitacji moralnej przestępców jest spora część transparentów?

Można powiedzieć, że na Wiśle stosowano nawet akcję afirmatywną. Z elementu uczyniono przecież członków zarządu i rady nadzorczej!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując