FraMat napisał(a):

No, tak, rozumiem. Język inkluzywny wchodzi do środowisk kibicowskich.
Teraz będzie w komentarzach na Canal+
"w środku pola Aschraf przy piłce, podało do Yeboah, a ono przedziera się prawą stroną. Obrońce rywala blokują jenu strzał...."
|
Środowiska kibicowskie już mają zwroty inkluzywne: PDW, jesteśmy z tobą itd. Czym innym, jak nie zapowiedzią wsparcia w resocjalizacji i rehabilitacji moralnej przestępców jest spora część transparentów?
Można powiedzieć, że na Wiśle stosowano nawet akcję afirmatywną. Z elementu uczyniono przecież członków zarządu i rady nadzorczej!