|
No, tak, rozumiem. Język inkluzywny wchodzi do środowisk kibicowskich.
Teraz będzie w komentarzach na Canal+
"w środku pola Aschraf przy piłce, podało do Yeboah, a ono przedziera się prawą stroną. Obrońce rywala blokują jenu strzał...."
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|