Niejaki Kwadwo Asamoah ma niedługo podpisać z nami kontrakt. Niestety nie TEN Asamoah, tylko skrzydłowy ze Spartaksa Jurmala.
Coś tam w sobie niby ma, ale biega w jeszcze bardziej paździerzowej lidze niż nasza, więc zobaczymy. Plus jest taki, że to dopiero dziewiętnastolatek, więc jest szansa, że się rozwinie.
https://www.youtube.com/watch?v=MwxYwc7WQE8