wolfy napisał(a):

Tak mi się wydaje, było tak w zeszłym roku. Oboje rozegrali już u nas niezbędne minimum minut (na pewno Gruszkowski).
Meczu nie oglądałem, ale nie zapisali się w statystykach.
|
Dokładnie tak jest , 58 pkt za Gruszkowskiego i 32 za Starzynskiego
Piotrek oddał dwa fajne strzały, fajnie się pokazywał, fajnie że przebija się w tak mocnej młodzieżówce.