Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27446
Stary 17.11.2021, 17:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak mi się wydaje, było tak w zeszłym roku. Oboje rozegrali już u nas niezbędne minimum minut (na pewno Gruszkowski).
Meczu nie oglądałem, ale nie zapisali się w statystykach.
Chwilami oglądałem i nie było wstydu.
Odpowiedz cytując