Karherop napisał(a):

Niemniej fakt jak Pan Kwiecień przewala kasę jest imponujące.
A później dostaje baty od młodych wiślaków z Garbarnii.
No ale jego zabawki. Ciekawe kiedy mu się znudzą.
|
Jeżeli to byłaby jego wizja na Wisłę to lepiej że Go tu nie ma