Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23114
Stary 13.11.2021, 00:52
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeśli przedłużą Sadloka, to pewnie na jeszcze jeden sezon. Jeśli wierzyć słowom Pasiecznego o poszukiwaniu dodatkowych centymetrów w środku pola, będziemy szukać dobrze zbudowanego przecinaka, który zabezpieczy plecy Mahdioui'emu. Pytanie czy oznacza to, że nie mamy pieniędzy na kogoś, kto zabrałby się za rozgrywanie z prawdziwego zdarzenia. Napastnik zapewne tylko w przypadku, gdy ktoś się nabierze na Forbesa albo Klimenta.
Pasieczny wspominał, że to niekoniecznie musi być 6. Może mamy na oku kogoś, kto radzi sobie i w ofensywie i w defensywie?
Odpowiedz cytując