wolfy napisał(a):

Niektórzy to faktycznie mają .......ca na jego punkcie...
Podpowiedź - dzięki niemu wygraliśmy najwięcej derbów w historii.
|
No, jako nasz trener to tylko raz
czaro napisał(a):

|
Ja pisałem w temacie meczowym!
|
To prawda, ale wypadałoby w "byłych" też wspomnieć.