wolfy napisał(a):

|
Przecież dokładnie to robimy. Wachowiak, Młyński, Biegański, Starzyński, Sobol, Balicki itp. itd. Jedni wypalą, drudzy nie.
|
Dlatego osobiście nie tyle ekscytuje mnie zimowe okno, co kolejne letnie. Liczę że podobnie jak w przypadku Młyńskiego czy El Mahdiouiego, uda nam się podpisać bardzo obiecujących zawodników ze sporym wyprzedzeniem.
W lecie jak zwolnia się środki (?) z kontraktów Savicia, Zukova, Saloka (?) czy Mehremicia to Pasieczny będzie mógł poszaleć. Będzie też lepsza okazja by kogoś sprzedać.
W zimie więcej niż na 2-3 ruchy nie ma co liczyc. Obecna kadra jest naprawde bardzo obszerna i bez cięć kadrowych to nie wiem czy na więcej niż 1 transfer możemy liczyć.