Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23111
Stary 12.11.2021, 19:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Przecież dokładnie to robimy. Wachowiak, Młyński, Biegański, Starzyński, Sobol, Balicki itp. itd. Jedni wypalą, drudzy nie.
Dlatego osobiście nie tyle ekscytuje mnie zimowe okno, co kolejne letnie. Liczę że podobnie jak w przypadku Młyńskiego czy El Mahdiouiego, uda nam się podpisać bardzo obiecujących zawodników ze sporym wyprzedzeniem.

W lecie jak zwolnia się środki (?) z kontraktów Savicia, Zukova, Saloka (?) czy Mehremicia to Pasieczny będzie mógł poszaleć. Będzie też lepsza okazja by kogoś sprzedać.

W zimie więcej niż na 2-3 ruchy nie ma co liczyc. Obecna kadra jest naprawde bardzo obszerna i bez cięć kadrowych to nie wiem czy na więcej niż 1 transfer możemy liczyć.
Odpowiedz cytując