Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23106
Stary 12.11.2021, 11:05
czaro napisał(a):Wyświetl post
Skoro tak, to trzeba szukać po niższych ligach zawodników, których nie wzięły kluby lepsze od nas. A nawet na polskim podwórku jest ich sporo. Następnie trzeba liczyć, że zawodnik wskoczy na wyższy poziom.
Masz kogoś konkretnego na myśli? szczególnie z naszego podwórka? Były pogłoski o podchodach pod Kłosa Kaczorowskiego i Olejarkę ze Stali Rzeszów. Kłos wylądował w Mielcu pozostali zostali w Stali.Ale coś o kimś więcej?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując