czaro napisał(a):

|
Skoro tak, to trzeba szukać po niższych ligach zawodników, których nie wzięły kluby lepsze od nas. A nawet na polskim podwórku jest ich sporo. Następnie trzeba liczyć, że zawodnik wskoczy na wyższy poziom.
|
Masz kogoś konkretnego na myśli? szczególnie z naszego podwórka? Były pogłoski o podchodach pod Kłosa Kaczorowskiego i Olejarkę ze Stali Rzeszów. Kłos wylądował w Mielcu pozostali zostali w Stali.Ale coś o kimś więcej?