|
Skoro tak, to trzeba szukać po niższych ligach zawodników, których nie wzięły kluby lepsze od nas. A nawet na polskim podwórku jest ich sporo. Następnie trzeba liczyć, że zawodnik wskoczy na wyższy poziom.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|