Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23104
Stary 12.11.2021, 06:48
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Wciąż te same wybujałe marzenia, żeby był młody, najlepiej już ograny, robił liczby, dobrze by było żeby się mu kontrakt kończył i sam nie chciał dużo zarabiać. No ludzie kochani.
Moja opinia to nie jest wyraz wybujałych marzeń, tylko realizmu. Do niczego nam nie jest potrzebny przepłacony (bo nie sądzę, żeby brał takie pieniądze jak np. Plewka) wrak, który nie daje rady w 2. Bundeslidze. Nie stać nas na takie wynalazki.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując